1000 TL üzerindeki siparişlerde sürpriz hediyeler

Online Alışveriş 0850 309 83 78
Bize Mail Gönderin iletisim@uniquedigital.org

Hakkımızda

Unique Digital olarak; inşaat, kurumsal, restoran, nakliye, e-ticaret ve ajans alanlarına özel yazılım çözümleri sunmaktayız.

Popüler bir teknoloji firması anlamında yenilikçi yaklaşımımız ve tecrübeli ekibimizle özelleştirilmiş projelere imza atıyoruz.

Her bir müşterimize özel çalışmalarımız ile kendi sektörlerinde lider olmalarını sağlayacak dijital ayrıcalıklar sunuyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde teknolojik uzmanlığımızdan ilham alarak geçmişten günümüze sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. Kimliğimizi oluşturan sektörel deneyimimizle Unique Digital olarak müşterilerimize rekabet avantajı sağlıyoruz.

Farklı projeler için ayrıntılı çalışmalar sergileyerek; işletmelerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap veriyoruz. Sektördeki en yeni teknolojileri takip ediyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.


Hizmetlerimiz;


İnşaat Yazılımları

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için proje yönetimi, maliyet kontrolü, takip ve raporlama konusunda yazılımlar sağlıyoruz. Verim sağlayan şekliyle kullanıldığı andan itibaren etkin sonuçların ortaya çıkması adına inşaat sektörüne destek sunuyoruz.


Kurumsal Yazılımları

Herhangi bir faaliyete sahip olan kurumsal firmalar için iş süreçlerini optimize eden, verimliliği artıran ve karar alma süreçlerini hızlandıran çalışmalar ile yanı başınızda çözüm ortaklığı yapıyoruz. Kurumsallığın olmazsa olmazı haline gelen; müşteri ilişkileri, envanter takibi ve finansal analiz konularında pratik süreçlere sahip olmanızı sağlıyoruz.


Restoran Yazılımları

Hayatın en temel sektörü olan restoran işletmeleri için masa yönetimi, sipariş takibi, stok kontrolü ve müşteri ilişkisi konusunda ortaya çıkan ihtiyaçları tek elden yönetmenizi sağlıyoruz. Unique Digital özel yazılımları ile restoranınızın operasyonlarını daha verimli hale getiriyoruz. 


Nakliye Yazılımları

Nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren işletmelere özel hazır yazılımlarımız zamandan ve maliyetlerden tasarruf ettiriyor. Firma olarak; lojistik yönetimi, filo takibi, rotalama ve taşıma planlama sorunlarına ilaç olacak yazılımlarımız ile çeşitli çözümler sunuyoruz.


E-Ticaret Yazılımları

E-ticaret işletmelerinin en çok ihtiyaç duyduğu hazır yazılım uygulamalarımız ile sektörün ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Özellikle; online mağaza yönetimi, ödeme entegrasyonları ve pazarlama araçları konusunda aradığınızdan çok daha fazlasını sunan çalışmalarımız ile görev başındayız.


Ajans Yazılımları

Günümüzün popüler şirketlerindne olan Ajansların iş akışı otomasyonunu ve finansal takibini sorunsuz gerçekleştirecek hazır yazılımlarımız sayesinde müşteriler ile daha yakın ilişkiler kurmak mümkün. Unique Digital olarak, farklı işletmelerin başarısını desteklemek için buradayız.

Instagram Bizi Instagram’dan Takip Edin